Доставка та оплата
Самовивіз зі складу (м.Київ):
 1. Розсташування складу пров Радищева 12/16
 2. Термін резерва при неоплаченому замовленні – 3 дні від дати оформлення замовлення.
 3. Ви можете оплатити замовлення у магазині готівкою або на розрахунковий рахунок.
 4. Склад оплати не приймає
 5. Отримувач має право оглянути товар на фізичну цілісність та його комплектацію. Якщо недоліки були виявленні вже після прийому передачі товару заявки не підлягаю розгляду.
Умови доставки кур’єром Fancy Marble:
 1. Ви можете замовити доставку кур'єром Fancy Marble. Послуга доступна тільки у місті Київ та передмістя Києва. Інформація про можливість доставки кур'єром Fancy Marble можна уточнити у менеджера, який з Вами зв’яжеться під час оформлення замовлення або за контактними телефонами на сайті.
 2. Доставка кур'єром Fancy Marble здійснюється протягом від 1 до 5 робочих днів, при наявності товару на складі.
 3. Кур'єрська доставка по Києву оплачується окремо.
 4. Доставка замовлення у передмістя Києва розраховується під час оформлення замовлення менеджером. Будьте уважні та коректно вказуйте місто доставки.
 5. При доставці замовлення кур'єром Fancy Marble у вас є можливість оплатити замовлення готівкою.
 6. Безготівкова оплата на розрахунковий рахунок здійснюється попередньо до відвантаження, зверніть увагу що оплата на розрахунковий рахунок може надходити 3 банківські дня.
 7. Отримувач має право оглянути товар на фізичну цілісність та його комплектацію. Якщо вищезазначені недоліки були виявленні вже після прийому передачі товару такі заявки не підлягаю розгляду.

Вартість підйому розраховується менеджером під час підтвердження замовлення та залежить від розміру, ваги, поверху і наявності ліфта. Зверніть увагу що вартість підйому може змінюватись в залежності від зміни умов підйому (не працює ліфт, неможливо під’їхати до парадного та інше).
* Кур’єр заносить товар в офісні будівлі лише за наявності місця для паркування автомобіля і в супроводі отримувача.
* Працівники компанії не заносять товари: у торговельні та розважальні центри, лікарні, гуртожитки, навчальні заклади, на ринки, станції громадського транспорту (метро, зупинки, аеропорти, вокзали).

Умови доставки вантежеперевізниками САТ та  Нова Пошта:
 1. Термін доставки: 2-5 днів.
 2. Доставка здійснюється тільки на вантажні відділення Нової Пошти у Вашому місті.
 3. Без накладеного платежа, оплата доставки здійснюється за рахунок фірми при умові повної оплати замовлення на розрахунковий рахунок та суми замовлення не менше 2000грн, до вантажного відділення Нової Пошти або САТ.
 4. Накладеним платежем, доставка здійснюється за рахунок покупця та при внесені мінімального платежа по замовленню. Сума мінімального платежа залежить від типу товару, дану інформацію можно уточнити у менеджера під час оформлення замовлення.
 5. Зверніть увагу що обриштовка та страхування товару, також буде здійснюватися за рахунок покупця, товар без обриштовки та страхування не відправляється.
 6. Обов’язково мати при отримані паспорт для ідентифікації отримувача
 7. Отримувач має право оглянути товар на фізичну цілісність та його комплектацію. Якщо вищезазначені недоліки були виявленні вже після прийому передачі товару заявки не підлягають розгляду.